O firmě

Firma vznikla v roce 1999. Během doby naší existence jsme získali mnoho zkušeností. Průběžně absolvujeme mnoho školení s cílem zvýšit naší kvalifikaci vedoucí k uspokojení potřeb zákazníka na nejvyšší úrovni. Na této stránce můžete posoudit sami naši píli a zhodnotit kvalitu dle získaných certifikátů a osvědčení. Postupem času se rozrůstá též naše technické vybavení, mezi které mimo jiné patří i stavební výtah

Člen cechu klempířů, pokrývačů a tesařů

 V roce 2005 jsme vstoupili do celorepublikového cechu klempířů pokrývačů a tesařů. Cech je živnostenským společenstvem zřízeným podle živnostenského zákona č.83/90Sb a byl založen 5.9.1995. Jako takový sdružuje podnikatelské subjekty oboru klempíř, pokrývač a tesař. V současné době má cech kolem 250 členů působících na různých místech naší republiky.

Posláním cechu je především sdružit řemesla podílející se na činnosti v oblasti střech, hájit zájmy svých členů a dbát na dodržování zásad odbornosti, regulérnosti a vyspělosti řemesel vztahu k zákazníkovi a zabezpečovat poradenskou činnost v daném oboru. Příkladem zájmu o poradenskou činnost Cechu se staly mimo jiné pražské výstavy "Střechy Praha".

Cech KPT je členem mezinárodní federace „ INTERNATIONALE FEDERATION DES DACHDECKERHANDWERKS“. Více o cechu KPT se můžete dovědět na webu http://www.cech-kpt.cz.

Jakožto řádný člen cechu jsme oprávněni používat logo cechu klempířů, pokrývačů a tesařů, jenž znamenají záruku kvality.

Naše firma realizuje své zakázky většinou  v Ústeckém  regionu. V  minulosti jsme však  realizovali  též  mnoho  zakázek  za hranicemi  tohoto  regionu.  Ani  v budoucnu  se nebráníme  realizovat zajímavé zakázky  mimo náš region.  Některé  z nich  můžete  najít v položce  "reference"

 

Přehled získané kvalifikace a certifikace

Kvalifikace:

  • Živnostenský list Vlastimil Komínek ml., Radek Hájek
  • Osvědčení o montážní autorizaci ONDULINE stavební materiály onduline, ondusteel, bardoline, bituline, fondaline V. Komínek, R. Hájek
  • Účastnický list VELUX Montážní kurz střešních oken V. Komínek
  • Řádný člen cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR V. Komínek

Cetifikáty:

  1. Certifikát IKO APPLICATION COURSE kurs pokládky střešních bitumenových šindelů IKO V. Komínek, R. Hájek
  2. BRAMAC střešní krytiny školení o systému střešní krytiny V. Komínek
  3. Oprávnění a certifikace k montáži střešní krytiny ONDULINE